Інтерфакс-Україна
10:09 20.06.2022

Втрачено контроль над смт Метьолкіне поблизу Сєвєродонецька – Луганська ОВА

1 хв читати
Втрачено контроль над смт Метьолкіне поблизу Сєвєродонецька – Луганська ОВА

Втрачено контроль над смт Метьолкіне біля Сєвєродонецька, ворог посилив артилерійські й авіаційні обстріли, повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Потужно росіяни гатять по сєвєродонецькій промзоні та околицях міста. Те саме в районах Тошківки та Устинівки, бо орки хочуть здійснити там прорив, і задля цього стягнули туди велику кількість техніки. Бої точаться в багатьох селищах навколо Сєвєродонецька та Лисичанська. На жаль, зараз ми не контролюємо Метьолкіне поблизу обласного центру", - написав він у фейсбуці.

Голова ОВА наголосив, що втрачений населений пункт "не означає програну війну", і Луганську область захищатимуть до останнього.

Також Гайдай зазначив, що противник продовжує використовувати "повзучу" тактику – область винищують з усієї можливої зброї.

Українські захисники мають успіхи у вуличних боях, проте ворожа артилерія переважає.

"Лисичанськ рашисти нищать наперед, розуміючи, що оборону міста не подужають. В руйнації оркам допомагають місцеві зрадники - вони коригують вогонь по будівлях, де переховуються люди, та важливих структурах для життєдіяльності", - заявив голова ОВА.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська розвідка спростувала заяви РФ про "атаку" України на резиденцію Путіна - ЗМІ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"

Мирна угода готова на 90%, лишається 10%, і це значно більше ніж просто цифри – Зеленський

Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА