Інтерфакс-Україна
07:05 19.06.2022

Південь ми нікому не віддамо, все своє – повернемо, і море буде українським та безпечним

1 хв читати
Південь ми нікому не віддамо, все своє – повернемо, і море буде українським та безпечним

Президент Володимир Зеленський за підсумками робочого візиту до Одеської та Миколаївської областей заявив, що Україна поверне окуповані території, а море знову буде українським та безпечним.

"Повертаюся з півдня – відвідав сьогодні наші передові позиції в Миколаївській області, відвідав сам Миколаїв, а також Одеську область. Поспілкувався з нашими захисницями, захисниками – військовими, поліцейськими, нацгвардійцями, теробороною. Всі вони не сумніваються у нашій перемозі. Подякував за службу, за захист нашої держави. Подякував батькам таких хоробрих дітей. Дійсно дуже міцних", - сказав Зеленський у ранковому відеозверненні в неділю.

Він також зазначив, що вручив нагороди військовим, зокрема, орден "Золота Зірка" командиру 59-ї окремої мотопіхотної бригади полковнику Вадиму Сухаревському.

"Південь ми нікому не віддамо, все своє – повернемо, і море буде українським – буде безпечним", - наголосив Зеленський.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Сумщині внаслідок російського удару загинула жінка

Сили оборони збили 430 цілей противника

Іран затримав танкер біля південного узбережжя країни

Два "примарні" супертанкери стоять під завантаженням в порту Венесуели - Bloomberg

Під час підготовки держбюджету-2026 до Ради надходили листи з Домінікани та Замбії про недопущення обмеження прав вчителів

Білоцерківська міськрада запровадила мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Адвокатую, щоб у програмі "1000 годин контенту" була більша кількість музики

Уряд розпочинає виплати у випадку загибелі або поранення журналістів під час виконання професійних обов’язків

Свириденко провела нараду щодо ліквідації наслідків обстрілу Одеси

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Штраф за російські пісні в закладах має бути більше 50 тис. грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА