Інтерфакс-Україна
22:13 17.06.2022

Українська армія втратила у боях близько 50% техніки

1 хв читати
Українська армія втратила у боях близько 50% техніки

Втрати техніки Збройних сил України під час бойових дій сягають 50%, повідомив командувач логістики Командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Карпенко.

"Я поки що не говоритиму про протитанкові керовані ракети або протитанкові керовані засоби. Я говорю лише про важке озброєння. На сьогодні ми маємо приблизно 30-40, а іноді і до 50 відсотків втрат техніки внаслідок активних боїв. Отже, ми втратили приблизно 50 відсотків. …Втрачено близько 1300 БМП, 400 танків, 700 артсистем", - заявив Карпенко в інтерв'ю журналу National Defence.

Він зазначив, що поточні постачання від партнерів закривають лише 10-15% потреб української армії.

"Потрібна артилерія, потрібні артилерійські снаряди, БМП, бойові машини, танки. Нам дуже потрібні системи ППО та реактивні системи залпового вогню", - зазначив Карпенко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

Понад 75% роботодавців витримують квоту працевлаштування осіб з інвалідністю, є випадки, коли "працюють" трудові книжки - Музиченко

Шмигаль повідомив про новий експериментальний проєкт щодо АТ "Мотор Січ" для його релокації та відновлення

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА