Інтерфакс-Україна
12:20 13.06.2022

Мелітопольці бойкотують продуктові магазини, відкриті окупантами, – мер

1 хв читати
Мелітопольці бойкотують продуктові магазини, відкриті окупантами, – мер

Жителі Мелітополя бойкотують продуктові магазини, відкриті російськими окупантами, заявляє мер міста Іван Федоров.

"Сьогодні я дізнався про те, що жителі Мелітополя масово бойкотують продуктові магазини, які відкрили рашисти, захопивши супермаркети АТБ. Туди не ходять люди. Всі купують продукти на ринках міста, бо не хочуть навіть так показувати своє сприяння колаборантам і окупантам", - сказав Федоров на онлайн-брифінгу в понеділок.

Він також зазначив, що в Мелітополі зростає спротив окупантам.

"Жителі міста об'єдналися з нашими захисниками – ЗСУ, зі спецслужбами, й сьогодні цей спротив проявляється у перешкоджанні руху бронепоїздів, руху залізницею…", - зазначив мер.

Він наголосив, що партизани діють точково.

За словами Федорова, у Мелітополі "98% жителів чекають на повернення української державності, повернення Збройних сил України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АП ВАКС почав розглядати апеляцію на запобіжний захід Єрмаку, захист наполягає на необґрунтованості підозри

П'ятниця та субота в Україні будуть теплими, але з дощами та грозами

Перехід медпрацівника на недержавну мову можливий лише за взаємною згодою з пацієнтом – Секретаріат мовного омбудсмена

Кортеж з прахом лідера ОУН Мельника вже в Україні – Верещук

В УЦОЯО розповіли про алгоритм дій учасників НМТ, які не взяли участі в основній сесії з поважних причин

Єрмак перед розглядом апеляції на запобіжний захід: Сподіваюся на справедливий суд

МЗС України рекомендує українцям утриматися від поїздок до регіонів ДР Конго через спалах Еболи

Середній показник знищення ворога одним ударним екіпажем СБС за місяць складає 15 осіб – Сирський на засіданні Військового комітету ЄС

Друга петиція із закликом зупинити підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті Києва набрала необхідні голоси

Логістичний центр компанії "УВК" у Дніпрі знищено внаслідок ворожої атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА