Інтерфакс-Україна
12:59 08.06.2022

Зеленський і Шольц обговорили посилення оборонної підтримки України, глобальну продовольчу безпеку та поводження з військовополоненими

1 хв читати
Зеленський і Шольц обговорили посилення оборонної підтримки України, глобальну продовольчу безпеку та поводження з військовополоненими

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з канцлером ФРН Олафом Шольцем, сторони обговорили посилення оборонної підтримки України, продовольчу безпеку, дотримання РФ міжнародних норм щодо поводження з військовополоненими та інтеграцію України до ЄС.

"Провів телефонну розмову з Олафом Шольцем. Обговорили посилення оборонної підтримки, забезпечення глобальної продовольчої безпеки, питання дотримання РФ міжнародних норм щодо поводження з військовополоненими. Наголосив на важливості ухвалення рішень для інтеграції України в ЄС", - написав Зеленський у твіттері.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ормузьку протоку в п'ятницю пройшли чотири судна, серед них один танкер - ЗМІ

Трамп: Іран не має важелів тиску, крім короткочасного перекриття морських шляхів; Тегерану треба вести переговори

МЗС України про вихід Молдови з СНД: Підтримуємо дистанціювання від пострадянських форматів співпраці

Довічний статус РЕР перетворився на інструмент дискримінації банками, в судах оспорюють наслідки надмірної PEP-кваліфікації – юристи

В Україні у березні кількість жертв серед цивільних зросла на 49% порівняно з попереднім місяцем – ООН

Трамп заявив, що упродовж 24 годин стане зрозуміло, чи вдалося домовитися з Іраном

В.о. мера Сум підтвердив влучання російського дрона в багатоповерхівку, відомо про 1 постраждалу

Поліція та ДБР з'ясовують обставини загибелі правоохоронця у Чернігові

Генштаб ЗСУ: Уражено склади боєприпасів і ПММ та живу силу ворога, уточнено результати ураження НПЗ "Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез"

Експериментальний проєкт впровадження систем резервного живлення у будинках Києва приймає заявки до 15 квітня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА