Інтерфакс-Україна
19:15 30.05.2022

Мішель запевнив Зеленського у тому, що ЄС продовжить підтримувати Україну

1 хв читати
Мішель запевнив Зеленського у тому, що ЄС продовжить підтримувати Україну

Президент Європейської ради Шарль Мішель запевнив президента України Володимира Зеленського у тому, що ЄС продовжить зміцнювати здатність країни захищатися, як і допоможе у її відновленні.

Про це він написав на своїй сторінці у твіттері після завершення виступу Зеленського перед лідерами Європейського Союзу у межах спеціального засідання.

"Я подякував президентові України Зеленському за його щире звернення до членів Європейської ради. Ми підвищимо вашу ліквідність і допоможемо відновити Україну. Ми продовжимо зміцнювати вашу здатність захищати свій народ і свою країну", - написав Мішель.

Звернення українського президента відбулося у першій частині обговорення ситуації в Україні через війну, яку проти неї веде Росія. Після цього лідери ЄС продовжили обговорення у форматі 27 країн-членів Союзу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

Глава ОВА просить одеситів зберігати витримку

Сенат США затвердив оборонний бюджет на 2026 рік, $400 млн передбачені для України – Стефанішина

США та Європа пропонують багаторівневі гарантії безпеки для України після війни

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі

Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою

Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА