Інтерфакс-Україна
08:33 27.05.2022

Кількість постраждалих у результаті збройної агресії РФ в Україні дітей зросла до понад 679: загинула 241 дитина, 438 поранено

1 хв читати
Кількість постраждалих у результаті збройної агресії РФ в Україні дітей зросла до понад 679: загинула 241 дитина, 438 поранено

Понад 679 дітей постраждали в Україні в результаті повномасштабної збройної агресії Російської Федерації: станом на ранок 27 травня офіційна кількість дітей-жертв зросла до 241, зросла і кількість поранених – до 438, повідомляє Офіс генерального прокурора.

Ці цифри не є остаточними, оскільки триває робота щодо їх встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях, зазначається в повідомленні.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 151, Київській – 116, Харківській – 108, Чернігівській – 68, Луганській – 50, Херсонській – 49, Миколаївській – 45, Запорізькій – 28, Сумській – 17, у м. Києві – 16, Житомирській - 15.

26 травня окупанти вкотре обстріляли м. Харків із артилерії. Загинули 8 мирних мешканців. Серед постраждалих сім'я: 5-місячний хлопчик із батьком загинули, а мати у лікарні. Поранено 17 людей, серед них 9-річна дівчинка.

25 травня внаслідок обстрілу ворогом смт Борівське Сєвєродонецького району Луганської області поранено 15-річного підлітка.

Через постійні бомбардування та обстріли збройними силами РФ українських міст та сіл пошкоджено 1887 навчальних закладів. При цьому 180 із них повністю зруйновані.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни

Музиченко: понад 80% протезувань в країні закривається за держпрограмою

Посадовець міськради Дніпра та ще три особи підозрюються в мільйонних збитках бюджету на відновленні житла після обстрілів

В Україні очікується снігова та морозна погода

Кілька днів пішло на ліквідацію пожежі на промпідприємстві в Одеській області - ДСНС

Кількість людей з інвалідністю в Україні відповідає європейським показникам, але йде тренд на збільшення - директор Фонду соцзахисту Музиченко

Судитимуть колишнього керівника одного з управлінь сил логістики ЗСУ, викритого на незаконному збагаченні – ДБР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА