Інтерфакс-Україна
07:34 23.05.2022

Військові запаси в ЄС виснажуються через допомогу Україні

1 хв читати
Військові запаси в ЄС виснажуються через допомогу Україні

Військова допомога, яку ЄС надає Україні, спричинила виснаження запасів озброєння в Євросоюзі, написав голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель у своєму блозі в неділю.

"Виснаження запасів, яке стало результатом військової підтримки, яку ми надаємо Україні - найочевидніший приклад наших слабких місць", - написав Боррель у своєму блозі.

Глава дипломатії заявив, що країнам ЄС необхідні сучасні спільні збройні сили, щоб союз міг самостійно відповідати за свою безпеку. Він закликав країни не просто нарощувати витрати на оборону, а робити це скоординованим чином.

У березні ЄС вирішив створити власний військовий потенціал для швидких дій у випадках криз, які союз використовуватиме разом із НАТО або окремо від цього альянсу. При цьому тоді Боррель пояснив, що все це не означає створення європейської армії: кожна країна ЄС і надалі матиме власні збройні сили.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через діючий у квартирі генератор в Києві загинула родина

Суд арештував 14-річного школяра, який напав з ножем на вчительку і однокласника

США призупинять видачу віз росіянам — ЗМІ

Глава "Нафтогазу" категорично спростував введення обмежень споживання газу в будь-якому регіоні України

У Києві без тепла найбільше будинків у Печерському районі після масованих обстрілів – Пантелеєв

У пункті пропуску "Ужгород" відкрили пішохідну смугу руху для оформлення

Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК

Держкіно 103 рази клопотало перед ДПСУ і Мінкультури про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р

Кличко: Столиця сьогодні функціонує в екстремальних умовах

В Києві без опалення близько 400 багатоповерхівок, ситуація з енергопостачанням лишається складною – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА