Інтерфакс-Україна
18:45 20.05.2022

Україна не погодиться на альтернативи вступу до ЄС - Єрмак

1 хв читати
Україна не погодиться на альтернативи вступу до ЄС - Єрмак

Україна не погодиться на альтернативи вступу до ЄС, заявив голова Офісу президента України Андрій Єрмак, виступаючи у п'ятницю в аналітичному центрі Atlantic Council.

"Ми не погодимося на альтернативи вступу до ЄС, які знову почали звучати останнім часом", - сказав він.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон заявив, що пропонує створити новий політичний союз, до якого можна буде приймати країни, які не входять до ЄС, наприклад, Україну, запропонувавши "створити те, що назвав би європейською політичною спільнотою".

Єрмак також зазначив, що Україна здатна посилити обороноздатність Чорноморського та Балтійського флангів НАТО. "Загалом глибоке включення України до багатосторонніх форматів, які покращують її інтеграцію з міжнародною спільнотою, є важливим фактором безпеки", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укргідрометцентр попередив про ожеледицю і налипання мокрого снігу у низці регіонів

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

Лукашенко помилував 123 іноземців, з Білорусі на свободу повернуться п'ять українців

Стубб візьме участь у переговорах щодо миру в Україні у Берліні 15 грудня - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА