Інтерфакс-Україна
07:28 19.05.2022

США працюють з Україною та ООН над вирішенням проблеми постачання українського зерна

1 хв читати
США працюють з Україною та ООН над вирішенням проблеми постачання українського зерна

США разом із союзниками, а також Україною та ООН працюють над вирішенням проблеми з доставкою українського зерна до інших країн, повідомив радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван у середу.

"Ми тісно працюємо з Україною та ООН з цієї проблеми, а також з іншими союзниками та партнерами", - сказав він на брифінгу у Білому домі.

"І ми підтримуємо зусилля, спрямовані на спрощення процесу доставки цього зерна на світовий ринок, щоб це знизило ціни на продукти харчування", - додав він.

Раніше ЗМІ повідомляли, що генсек ООН Антоніу Гутерреш веде переговори з Росією та іншими країнами із проханням не перешкоджати вивезенню зерна з портів України в обмін на пом'якшення санкцій проти добрив із Росії та Білорусі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Загиблих та постраждалих внаслідок влучання ворожого БпЛА в багатоповерхівку в Чернігові не виявлено

Зеленський про обстріли: Росіяни намагаються зламати Різдво, докладаємо максимум зусиль, щоб українці були зі світлом

Зеленський анонсував нові програми прямої підтримки на 2026 рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА