08:45 12.05.2022

Siemens оголосив про припинення бізнесу в Росії

2 хв читати
Siemens оголосив про припинення бізнесу в Росії

Німецький концерн Siemens залишить російський ринок через повномасштабне вторгнення РФ до України, йдеться в повідомленні компанії.

Siemens розпочав процедуру припинення своєї виробничої та операційної діяльності.

У Siemens нагадали, що після початку війни Росії в Україні компанія призупинила нові операції та міжнародні поставки в РФ і Білорусь. Міжнародні санкції та потенційні контрзаходи впливають на діяльність компанії в Росії, зокрема, на залізничне обслуговування та ремонт.

Siemens вирішила провести впорядкований процес виходу з Росії, наводяться в повідомленні слова CEO компанії Роланда Буша.

"Ми оцінюємо вплив на наших людей і продовжимо підтримувати їх у міру наших здібностей. Водночас ми надаємо гуманітарну допомогу нашим колегам і народу України та підтримуємо заклики світової спільноти до миру", - сказав глава Siemens.

Наразі до контуру Siemens входять, зокрема, операції у сфері автоматизації та цифровізації для промисловості, інтелектуальної інфраструктури, транспорту, розподілених енергосистем. У 2020 році компанія провела spin off, в результаті якого виділила енергетичний підрозділ в окрему компанію Siemens Energy (станом на кінець листопада 2021 року Siemens був найбільшим акціонером з часткою 35%).

Таким чином, у РФ представлені дві окремі компанії - "Сіменс" та "Сіменс енергетика".

У РФ Siemens Energy є одним із основних постачальників енергообладнання. Компанії, зокрема, належить "Сіменс трансформатори" та 65% у СП із "Силовими машинами" - "Сіменс технології газових турбін" (СТГТ). Також Siemens Gamesa, що входить до Siemens Energy, є партнером "Енел Росія" (MOEX: ENRU) у реалізації проектів у відновлюваній енергетиці в Росії.

Крім цього, в Росії у Siemens та групи "Сінара" діє спільне підприємство ТОВ "Уральські локомотиви", яке серійно випускає вантажні магістральні електровози постійного струму з колекторним тяговим приводом 2ЕС6 "Сінара" та з асинхронним 2ЕС10 "Граніт", а також електрички "Ластівка" і магістральні електровози змінного струму 2ЕС7.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Купʼянську з-під завалів будинку, зруйнованого ворожим авіаударом, рятувальники деблокують тіло чоловіка

Противник найбільш активний на покровському, новопавлівському та курському напрямках

Заява Путіна про перетин російськими військами кордону з Україною в Курській області не відповідає дійсності - ЦПД

Дві людини загинуло через обстріли Херсонщини

Росіяни вдарили FPV-дронами по гумцентру у прикордонному селі Харківської області, без жертв

Волонтери УЧХ працювали на місці атаки РФ по Одесі

Шмигаль після розмови з Туском: Упевнився, що Європа об'єднана як ніколи у підтримці України

Адаптація українського законодавства до європейського може зайняти 3-4 роки - Корнієнко

Росіяни завдали авіаудару по Костянтинівці, двоє людей загинуло

Окупанти вдарили по селу на Харківщині, поранено мирного мешканця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА