Інтерфакс-Україна
17:49 07.05.2022

Перша леді США зустрілася з українськими біженцями у Румунії

1 хв читати

Перша леді США Джилл Байден у супроводі першої леді Румунії Кармен Йоганніс зранку відвідала школу, де поспілкувалася з українськими та румунськими педагогами, українськими матерями та дітьми, повідомляє телеканал CNN.

Перша леді США перед посадкою на літак коротко поговорила з журналістами, розповівши про емоції від свого візиту до школи та хоробрість матерів, яких вона зустріла.

"Це було так емоційно, правда? Я думаю, що українці справді знають, що ми разом із ними", - сказала Байден журналістам.

За інформацією СNN, у школі Байден сіла за стіл, щоб поговорити з дітьми, які, за словами їх вчителя, працювали над малюнком того, як виглядатиме світ без війни. Також перша леді США поспілкувалася з освітянами та біженцями.

У твіттері Байден повідомила, що відвідала школу Uruguay та виставила відео.

"Сьогодні у Бухаресті перша леді Кармен Йоганніс і я відвідуємо Scoala Gimnaziala Uruguay - румунську школу, яка відкрила свої класи для українських учнів-біженців", - написала вона.

Уранці Байден також відвідала посольство США у Бухаресті, де обговорила підтримку українських біженців.

"Мій ранок розпочався до посольства США в Бухаресті з обговорення того, як міжнародні та місцеві гуманітарні організації працюють разом з урядом Румунії для підтримки українських біженців", - написала перша леді США.

Байден наразі прямує до Словаччини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА