Інтерфакс-Україна
11:30 05.05.2022

Екстрадиція Шарія в Україну – справа часу - нардеп

1 хв читати
Екстрадиція Шарія в Україну – справа часу - нардеп

Екстрадиція в Україну затриманого в Іспанії та підозрюваного в державній зраді проросійського блогера Анатолія Шарія - справу часу, вважає член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський (фракція «Слуга народу»).

«Я переконаний, що адвокати Шарія оскаржуватимуть усі дії, тому сподіватися, що він на території України буде завтра, надто оптимістично, але те, що він точно потрапить на територію України й буде переданий до рук правосуддя, я не маю сумнівів», - сказав Веніславський в ефірі національного телемарафону в четвер.

Нардеп зазначив, що Шарія затримали в рамках міжнародно-правової допомоги за скоєння ним низки злочинів в Україні.

«Відповідно зараз буде розпочато процедуру його екстрадиції в Україну, й він постане перед українським судом і нестиме відповідальність за українським законом», - підсумував Веніславський.

Як повідомлялося, в Іспанії затримано проросійського блогера Анатолія Шарія, якого СБУ підозрює в державній зраді, повідомила українська спецслужба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина продовжує блокувати переговори щодо членства України в ЄС та фінансову допомогу – глава МЗС Польщі

Сенатор Кейн у Києві отримав "свіжу" інформацію щодо ситуації, аби аргументувати колегам необхідність продовження допомоги Україні

Російські пропагандисти готують свою аудиторію до того, що дипломатія не дасть результату - Зеленський

Цього тижня заплановані зустрічі щодо контингенту - Зеленський

Велика Британія перерахувала Україні 752 млн фунтів у межах ініціативи ERA – Шмигаль

Сенатор Кейн: Дії Путіна викликають скептицизм щодо добросовісності інтересу РФ до припинення вогню

Зеленський привітав президента Еквадора з переобранням на посаду

Трамп щодо війни в Україні: Байден міг це зупинити і Зеленський міг це зупинити, а Путін ніколи не повинен був цього починати

Трамп: Зеленський завжди хоче купити ракети, але не можна починати війну, яку не можеш виграти

Зеленський підписав законопроєкт про знижку в 50% штрафу ТЦК для ухилянтів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА