07:47 27.04.2022

Шеф Пентагону заявив про необхідність постачання Україні важких озброєнь

1 хв читати
Шеф Пентагону заявив про необхідність постачання Україні важких озброєнь

Міністр оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін вважає, що якщо США та їхні союзники забезпечать Україну важкими озброєннями, вона зможе досягти успіху в протистоянні з Росією.

"Ми хочемо переконатися, що в міру розвитку боротьби українці мають те, що їм потрібно для успіху, і вони можуть досягти успіху. Вони в це вірять", - сказав Остін в інтерв'ю телеканалу Fox News.

Він зазначив, що зустріч міністрів оборони країн НАТО на базі Рамштайн у Німеччині, яка відбулася напередодні, була "спрямована на те, щоб переконатися, що ми можемо продовжувати надавати Україні те, що їй потрібно для успіху в сьогоднішній боротьбі".

За словами Остіна, на початку російської агресії в Україні Києву була потрібна "велика кількість протитанкових та зенітних засобів", але в міру змін в обстановці змінюються і потреби.

"Їм знадобляться різні речі, щоб мати можливість наростити бойові можливості. Ми розглядаємо у цьому ключі далекобійну артилерію, танки, бронетехніку тощо", - заявив шеф Пентагону.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: У лютому українські дрони уразили та знищили цілей противника на 22% більше порівняно із січнем

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА