Інтерфакс-Україна
17:35 26.04.2022

Росіяни крадуть архівні та культурні фонди маріупольських музеїв - Ткаченко

1 хв читати
Росіяни крадуть архівні та культурні фонди маріупольських музеїв - Ткаченко

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявляє, що російські війська викрадають архівні та культурні фонди маріупольських музеїв.

"Рашисти викрадають архівні та культурні фонди маріупольських музеїв... Неприпустима поведінка з боку російської армії продовжується. Як за часів Другої світової розкрадали у музеях світу німці, так наразі роблять і росіяни", - написав Ткаченко у телеграм-каналі з посиланням на радника мера Маріуполя Петра Андрющенка.

Зазначається, що є інформація, що експонати мають намір вивезти до Донецька для оцінки, а потім до Росії.

"Сподіваємось, що цього не станеться. У будь-якому разі - все повернемо назад, в Україну. Де воно має своє законне місце. А ось за такі культурні злочини Росія собі збільшує термін покарання", - заявив Ткаченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир

Зеленський підписав закон, який забезпечує відкритість парламентських комітетів

Кабмін визначив порядок і строки інформування уряду про показники сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю

Власники зруйнованих будівель отримають землю без аукціонів – Зеленський підписав закон

У Синельниківському районі на Дніпропетровщині утворено 5 військових адміністрацій – указ

Кабмін підвищив доступність протезів та ортезів для дітей - Свириденко

Люди з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за переобладнання авто - Свириденко

Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка

Рада ЄС вітає завершення скринінгу Україною та радить надалі зміцнювати верховенство права

Кабмін перерозподілив 25 млн грн на придбання генераторів закладами культури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА