Інтерфакс-Україна
10:30 26.04.2022

У Придністров'ї повідомили про вибухи: з ладу виведено дві антени на радіотелецентрі, які ретранслювали російське радіо

1 хв читати
У Придністров'ї повідомили про вибухи: з ладу виведено дві антени на радіотелецентрі, які ретранслювали російське радіо

У вівторок рано-вранці на телерадіоцентрі в самопроголошеній Придністровській Молдавській Республіці сталося два вибухи, повідомило МВС Придністров'я.

"Рано-вранці 26 квітня в селищі Маяк Григоріопольського району пролунали два вибухи: перший о 6:40, другий о 7:05. До місця події негайно було направлено правоохоронців та аварійні служби Придністров'я. Григоріопольські міліціонери оточили територію радіотелецентру "Маяк", сапери Міноборони розпочали обстеження всіх об'єктів ПРТЦ. За даними на 9-ту ранку відомо, що з ладу виведено дві найпотужніші антени: одну мегаватну, другу - півмегаватну. Обидві ретранслювали радіо РФ", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, ніхто зі співробітників ПРТЦ та місцевих жителів не постраждав.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський взяв участь у церемонії пам'яті жертв репресій в заповіднику "Биківнянські могили"

СБУ та СОУ уразили підприємство ВПК та низку нафтооб'єктів у Московській області, а також військовий аеродром "Бельбек" у Криму

Пасажиропотік через кордон України залишається стабільним – дані Держприкордонслужби

За вихідні СБС ЗСУ знищили російську ЗРК "Тор-М2", логістичну інфраструктуру та вузли командування окупантів

Прикордонники "Сталевого кордону" знищили три укриття і дрон окупантів – ДПСУ

На Сумщині двоє цивільних підірвалися на вибухонебезпечному предметі – ОВА

Зеленський: наші відповіді на російські удари цілком справедливі

Росіяни вдарили по Кривому Рогу, виникла пожежа – ОВА

Сили оборони уразили логістичний вузол росіян біля Селидового – 7 корпус ДШВ

Збройні сили Латвії повідомили про вхід БпЛА в повітряний простір країни, загрозу згодом усунено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА