Інтерфакс-Україна
11:45 24.04.2022

За добу знешкоджено майже 1,5 тис вибухонебезпечних предметів, зокрема 3 авіабомби - ДСНС

1 хв читати
За добу знешкоджено майже 1,5 тис вибухонебезпечних предметів, зокрема 3 авіабомби - ДСНС

Піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) за минулу добу виявили, вилучили та знешкодили 1 тис. 471 вибухонебезпечних предметів та 10 кг вибухової речовини, зокрема три авіаційні бомби.

Як повідомляється в Телеграм-каналі ДСНС, за добу була обстежена територія площею 85,64 га.

Загало з початку широкомасштабного військового вторгнення РФ на території України знешкоджено 78 тис. 068 вибухонебезпечних предметів і 557,4 кг вибухової речовини, зокрема 1 тис.955 авіаційних бомб. Обстежено територію площею 13 тис. 433,56 га.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Харківщині через влучання ворожого дрону у цивільну автівку 4 шпиталізованих

Зеленський прибув з візитом до Фінляндії

Держприкордонслужба: ситуація в смугах оборони, де знаходяться прикордонні підрозділи на Сумщині, без змін

ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA

Військовослужбовці зможуть здобувати вищу освіту без відриву від служби

УЧХ допоміг знайти роботу понад 1000 особам

СБУ затримала агента РФ, який наводив ракети на об’єкти ЗСУ в центральній Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА