Інтерфакс-Україна
10:12 22.04.2022

Шмигаль обговорив із міністром оборони США важливість продовження військової підтримки для посилення обороноздатності України

1 хв читати
Шмигаль обговорив із міністром оборони США важливість продовження військової підтримки для посилення обороноздатності України

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль обговорив із міністром оборони США Ллойдом Остіном важливість продовження військової та фінансової підтримки для посилення обороноздатності України в умовах російського вторгнення.

"Україна продовжує боротьбу, і я пишаюся хоробрістю нашого народу. Немає жодних сумнівів, що ми виграємо цю боротьбу. Але щоб наблизити нашу перемогу, нам потрібна більш потужна та сучасна зброя. Зараз ми перемагаємо, і нам потрібно закріпити цей результат та забезпечити нашу перемогу", — наводить слова Шмигаля пресслужба уряду за результатами зустрічі.

Прем'єр зазначив, що Україна потребує безперервного постачання важкого озброєння для забезпечення стратегічної переваги над ворогом, зокрема артилерії великої дальності, РСЗВ та іншої зброї.

Також він подякував міністру оборони США за величезну підтримку, яку США продовжує надавати Україні.

У свою чергу Остін запевнив, що Україна не залишиться наодинці, і США і далі надаватимуть військову допомогу для посилення української армії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двосторонню зустріч Зеленського й Трампа перенесли на три години раніше – Білий дім

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА