Інтерфакс-Україна
16:12 13.04.2022

У Кремлі не вважають можливим обмін Медведчука на полонених українських військових

1 хв читати
У Кремлі не вважають можливим обмін Медведчука на полонених українських військових

У Кремлі не вбачають можливості обміну народного депутата, колишнього співголови партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука на полонених українських військовослужбовців.

"Що стосується обміну, про який із таким жаром, запалом та задоволенням заговорили різні діячі в Києві, то Медведчук не є громадянином Росії, він не має жодного стосунку до "спеціальної військової операції". Він є іноземним політичним діячем", - сказав журналістам прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Ми взагалі не знаємо, чи хоче він сам якоїсь участі Росії у вирішенні цієї пасквільної щодо нього ситуації", - наголосив прессекретар президента.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ має відповісти взаємністю на негайне безумовне припинення вогню Україною у чітко визначені терміни – Каллас

Ми повинні поставити Україну в якомога сильнішу позицію - глава МЗС Британії

Рубіо в НАТО буде говорити про забезпечення тривалого миру в Україні

Візит до військового госпіталю – свідчення спільної віри в перемогу добра над злом – головний рабин України

Єрмак провів зустріч з американським євангельським пастором Бернсом

Ворожий обстріл у Запоріжжі забрав життя жінки, є поранені – ДСНС

Європа більша торговельна сила, ніж США, і має поглибити глобальну торговельну систему, з якої США виходять, переконаний Більдт

РФ почала незаконний призов українців до збройних сил на окупованих територіях України – МЗС

Голова МЗС Франції закликав поставитись до нового призову на строкову службу в РФ як до загрози

Україна спланувала дипломатичну роботу на квітень - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА