Інтерфакс-Україна
21:53 02.04.2022

Звільнено Михайло-Коцюбинське на захід від Чернігова

1 хв читати
Звільнено Михайло-Коцюбинське на захід від Чернігова

Смт Михайло-Коцюбинське Чернігівської області звільнено від російських загарбників, повідомляється на сторінці у фейсбуці Оперативного командування "Північ" у суботу.

"Сили опору Сіверщини звітують: Михайло-Коцюбинське - наше! Далі буде", - йдеться у повідомленні.

Михайло-Коцюбинське знаходиться за 17 км за захід від Чернігова на дорозі Р56, яка зв'язує обласний центр з Білоруссю, українським Чорнобилем та м. Славутич Київської області.

Джерело: https://www.facebook.com/kommander.nord/posts/2112837795563674

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

3-й ОП ССО ім. Святослава Хороброго повідомляє про повітряний контроль частини сухопутного коридору противника до Криму

Петиція про встановлення у дворах багатоквартирних будинків у Києві підземних смітників не набрала необхідних голосів

ВАКС засудив екскерівника "Полтавапаливо" на 3 роки та 4 місяці позбавлення волі

ДПСУ: На українсько-польському кордоні спостерігається накопичення транспортних засобів на виїзд з України

Буданов обговорив з начальником БПМ Польщі двосторонні відносини, зокрема, історичні проблеми

СБУ: Уражено 15-й арсенал ВМФ РФ, базу флоту у Кронштадті та нафтобазу в Усть-Лабінську

В Україні 7-8 червня утримається дощова погода

Мешканець Харківської області загинув внаслідок атаки FPV-дрона

Водій, який вчинив летальну ДТП у Києві, мав 39 порушень ПДР – патрульна поліція

Адвокат заступника голови КМДА Оленича оскаржив дії судді ВАКС у Вищій раді правосуддя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА