Інтерфакс-Україна
18:01 31.03.2022

Найближчим часом може бути відновлено авторух трасою на Житомир

2 хв читати
Найближчим часом може бути відновлено авторух трасою на Житомир

Голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк допустив відновлення незабаром автомобільного руху трасою М-06 на ділянці Київ–Житомир у світлі звільнення низки прилеглих до неї населених пунктів.

"Я сподіваюся, що найближчим часом ми також відновимо рух трасою Київ-Житомир", - сказав Павлюк в ефірі телемарафону в четвер.

За його словами, українські війська постійно проводять успішні контрнаступи на всіх напрямках, але зазначив, що поверненню мирних жителів у звільнені райони мають передувати зачистка та розмінування території. "Дуже багато населених пунктів звільнено, але говорити про це можна буде лише тоді, коли ми повністю зачистимо, створимо умови, що хоча б не вестимуть вогонь мінометні підрозділи, тоді всі процедури з зачистки, розмінування проведемо, і люди зможуть зайти до своїх населених пунктів", - сказав голова облдержадміністрації.

При цьому він наголосив, що російські окупаційні війська здійснюють перегрупування, частина підрозділів виводиться з України, ймовірно, для відновлення боєздатності, проте на місці залишається досить потужне угруповання окупантів, яке стримує українські війська.

"Ми спостерігаємо велике перегрупування російських військ, величезні колони йдуть у бік Росії, це колони більше сотні машин кожна. За останні дні ми зрозуміли, наскільки потужне й величезне угруповання розташоване на київському напрямку. Доки воно було замасковане... його не так було видно - зараз ми розуміємо, з якою силою зіткнулися. Але ця сила достатньо втратила боєздатність… тому більшість підрозділів виводяться для відновлення боєздатності", - розповів Павлюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Іранські дрони у найближчі кілька годин досягнуть Ізраїлю, якщо їх не перехоплять на шляху - ЗМІ

ЦПД: Наше завдання зараз - вистояти і зберегти державу, ми впораємось з цим у єдності

Модернізація госпітальної мережі має стати інструментом підвищення якості меддопомоги – думка

Глава МЗС України у пʼятницю відвідає Чехію

ПС ЗСУ: минулої ночі знешкоджено 43 з 55 ворожих безпілотників, є влучання у дев'яти локаціях

У Гуманітарному комітеті Ради заявили про потребу у визначенні правового статусу пам'ятки археології на Поштовій площі в Києві

Іранські високопосадовці і вчені-ядерники загинули внаслідок атаки Ізраїлю по об'єктах в Ірані

Держбюро розслідувань передало до суду з початку року понад 3 тисячі обвинувальних актів

Окупанти втратили впродовж доби 1220 військовослужбовців

13 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА