Інтерфакс-Україна
21:57 30.03.2022

У Мар'їнці окупанти використали фосфорні снаряди

1 хв читати
У Мар'їнці окупанти використали фосфорні снаряди

Російські війська у середу, 30 березня, застосували фосфорні снаряди у Мар'їнці Донецької області, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Росіяни знову використали фосфорні снаряди – сьогодні, у Мар'їнці. У місті було виявлено з десяток загорянь, їх ліквідували співробітники ДСНС. Також під обстріл потрапили Георгіївка, Новокалинове та Очеретине – постраждалих серед цивільних немає, але пошкоджено кілька будинків", - написав Кириленко в телеграм-каналі.

Крім того, внаслідок обстрілу знову знеструмлено Авдіївку.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд підтримав законопроєкт про утвердження української ідентичності як засади державної політики – Бідний

Уже 12 постраждалих у Павлограді внаслідок російської атаки по багатоповерхівці

Троє постраждалих унаслідок атаки ворожих КАБ на Запоріжчині

Мешканець прикордоння Харківщини шпиталізований у важкому стані через підрив на міні

Директор УЦОЯО Вакуленко: аудіофрагмент, який поширюється в соцмережах, є змонтованим і не відповідає дійсності

Гнатов: влада шукає механізми демобілізації та готує рішення щодо підвищення виплат військовослужбовцям

Кабмін призначив Філевську заступницею міністра культури

Трамп: США забезпечили прохід понад 100 млн барелів нафти через Ормузьку протоку

Двоє підлітків постраждали внаслідок вибух невідомого предмету на Сумщині – ОВА

Відомо про п'яту постраждалу від удару по багатоповерхівці у Павлограді – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА