Інтерфакс-Україна
11:25 25.03.2022

У Маріуполі окупанти відкрили штаб "Єдиної Росії" - міськрада

1 хв читати

У Маріуполі у приміщенні торговельного центру "Метро" окупанти відкрили штаб "Єдиної Росії", де роздають агітматеріали та картки мобільного оператора, повідомляє Маріупольська міськрада.

"На виїзді з Маріуполя, у приміщенні торговельного центру "Метро" окупанти відкрили штаб російської партії "Єдина Росія", - йдеться у повідомленні міськради у телеграм-каналі з посиланням на сайт 0629.com.ua.

У повідомленні наголошується: "За інформацією маріупольців, що залишаються в місті, у штабі роздають партійні газети, агітують за Росію, а також видають картки мобільного оператора "Фенікс", який з 2014 року працює на окупованій території Донецька".

За інформацією міськради, російські окупанти називають свій штаб гуманітарним.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили за добу 1210 військових і 170 одиниць техніки

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА