Інтерфакс-Україна
20:47 18.03.2022

Стефанчук: Ми обговоримо конституційні формулювання щодо НАТО після закінчення переговорів

1 хв читати
Стефанчук: Ми обговоримо конституційні формулювання щодо НАТО після закінчення переговорів

Українська влада обговорить формулювання щодо євроатлантичних прагнень держави після закінчення переговорів з приводу припинення війни, повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

"Оскільки шлях до євроатлантичної інтеграції прописаний у Конституції України, маємо дуже високий рівень легітимації цього напряму. Тому ми будемо дивитися до якого шляху будуть йти переговірники і тоді вже відшукуватимемо ту модель, яка або не суперечитиме Конституції, або змінюватиме Конституцію в цій частині", – сказав речник в ефірі телеканалу "1+1".

Він наголосив, що для України важливим є те, щоб "за результатами цих домовленостей насамперед ми відновили безпеку та отримали гарантії безпеки функціонування нашої держави".

"Тому ми чекатимемо, яка формула буде закладена у переговорному процесі і, безумовно, приєднаємось до її обговорення", – додав Стефанчук.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

Сили оборони відбили з початку доби 164 ворожі атаки - Генштаб

Порошенко ініціює передачу військовим коштів з корупційних схем в енергетиці

ЗС України остаточно завершили перехід на корпусну систему – Сирський

Шестеро дітей отримали поранення через необережне поводження дорослого зі зброєю в Сумах

Восени в Покровську вже не було українських військ, а нині вони контролюють майже половину міста – Сирський

Україна працюватиме над наближенням зустрічі на рівні лідерів з США - Зеленський

Якщо Україна не отримає репараційний кредит, буде розроблений інший формат – Зеленський

Зеленський: Таке відчуття, що легше ліквідувати ОП, ніж призначити його керівника

Свириденко провела розмову з міністром фінансів США Бессентом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА