Інтерфакс-Україна
13:57 18.03.2022

За час протистояння російським окупантам у Києві народилося 757 дітей – КМДА

1 хв читати
За час протистояння російським окупантам у Києві народилося 757 дітей – КМДА

Київська міськадміністрація повідомляє, що за час військового вторгнення РФ на територію України в Києві народилося 757 дітей: 403 хлопчики та 354 дівчинки.

"У Києві за 22 дні активного протистояння російським окупантам народилося 757 дітей. 403 хлопчики та 354 дівчинки. Серед новонароджених – 13 двійнят", - йдеться у повідомленні КМДА у телеграм-каналі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА