Інтерфакс-Україна
11:57 09.03.2022

Мінцифри отримало мільйон заяв на виплату 6,5 тис. грн держпідтримки через "Дію"

1 хв читати

Міністерство цифрової трансформації України отримало від українців 1 млн заяв на виплату 6,5 тис. грн держпідтримки через застосунок "Дія".

"1 мільйон заявок на "єПідтримку". Така цифра менше ніж за добу означає, що ця послуга потрібна вам", - написав віце-прем'єр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму Телеграм-каналі.

Він наголосив, що виплата спрямована на підтримку населення в тих областях, де точаться найактивніші бойові дії. Також це підтримає фізосіб-підприємців, які не можуть забезпечувати себе через початок війни.

Кошти держпідтримки можна витратити без обмежень.

Як повідомлялося, з 8 березня розпочато прийом заяв на виплату 6,5 тис. грн допомоги українцям, які втратили роботу через війну.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів №204 від 6 березня, на виплати можуть розраховувати жителі Чернігівської, Херсонської, Сумської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської, Київської, Одеської, Житомирської та Волинської областей і Києва.

Уряд спрямував на ці цілі 21,45 млрд грн, що дає змогу виплатити по 6,5 тис. грн 3,3 млн осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА