Інтерфакс-Україна
11:19 09.03.2022

Венеціанська комісія ініціює припинення у своєму складі представництва РФ – КС

1 хв читати

Венеціанська комісія ініціює припинення у своєму складі представництва Російської Федерації, повідомляє Конституційний Суд України.

Члени бюро Венеціанської комісія 8 березня погодили рішення, щоб президентка ВК пані Клер Базі-Малорі звернулася до комітету міністрів Ради Європи з питанням про припинення права Росії на представництво у Венеціанській комісії. Про це повідомив член Венеціанської комісії, заступник голови Конституційного Суду України Сергій Головатий.

Очікується, що комітет міністрів ЄС ухвалить рішення щодо цього питання 10 березня.

Джерело: https://t.me/Constitutional_Court_of_Ukraine/156?fbclid=IwAR34lCgizSEyYWTpRXoW-zG65I_NqfiTwE6msGoB7AyYp8Wh0GRmVRd1Wh8

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА