Інтерфакс-Україна
10:52 07.03.2022

Глава МЗС Німеччини: Запровадження безпольотної зони над Україною означало б безпосереднє втягування Заходу у війну

1 хв читати
Глава МЗС Німеччини: Запровадження безпольотної зони над Україною означало б безпосереднє втягування Заходу у війну

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок виступила на захист рішення проти забороненої для польотів зони над Україною, побоюючись подальшої ескалації агресивної війни Росії, повідомляє Die Zeit.

"Це означало б, що ми були б безпосередньо втягнуті в цю війну", - сказала Бербок в ефірі каналу ARD, передає Die Zeit у понеділок.

Вона пояснила, що якщо Росія порушить заборонену для польотів зону, НАТО доведеться збивати російські літаки.

Бербок зазначила, що кожен відповідає за те, щоб ця війна не призвела до третьої світової війни.

"Ще одне поширення цієї війни на Польщу, країни Балтії – ми не можемо брати на себе відповідальність за це", - зазначила Бербок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА