19:40 02.03.2022

У Миколаївській області затримано 28 військовослужбовців РФ – Офіс генпрокурора

1 хв читати

Протягом 1 та 2 березня співробітники поліції та тероборони затримали у Баштанському районі Миколаївської області 28 військовослужбовців РФ, повідомляють в Офісі генпрокурора.

"При процесуальному керівництві Баштанської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України, що призвело до загибелі людей та за фактом незаконного перетину державного кордону, поєднаного із застосуванням зброї (ч.3 ст.110, ч.1 ст. 332-2 КК України", - йдеться у повідомленні Офісу генпрокурора у Telegram-каналі відомства.

В Офісі генпрокурора зазначають, що протягом 1 та 2 березня співробітники поліції разом із представниками територіальної оборони у Баштанському районі затримали 28 військових РФ. "Усі вони брали участь у бойових діях проти Збройних Сил України 1 березня у м. Баштанка Миколаївської області. Військових затримали у порядку ст.208 України, їм готуються повідомлення про підозру", - наголошується у повідомленні.

https://t.me/pgo_gov_ua/2997

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА