Інтерфакс-Україна
17:05 01.03.2022

Федоров закликає міжнародні компанії та організації надати Україні дані із SAR супутників для відстеження переміщення ворожих військ

1 хв читати

Віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров спільно з компанією EOS Data Analytics (EOSDA) закликають міжнародні компанії та організації, що займаються дистанційним зондуванням Землі, надати Україні дані із SAR супутників для відстеження переміщення ворожих військ.

"Разом із EOS Data Analytics та Максимом Поляковим закликаємо усі міжнародні компанії та організації, які займаються дистанційним зондуванням Землі, надати нам дані із SAR супутників для своєчасного відстеження переміщення ворожих військ", - написав Федоров у Telegram-каналі у вівторок.

Джерело: t.me/zedigital/1193

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ФАО та Норвегія виділяють $4 млн для підтримки 6 тис. сільських домогосподарств у 3 прифронтових областях

Сирський обговорив із командувачем Сухопутного командування ОЗС НАТО потреби для зміцнення ППО

Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк

Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул

РФ суттєво пошкодила два енергооб'єкти ДТЕК на Одещині

Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий

Внаслідок обстрілів відключено споживачів у Києві, семи областях та ще в двох регіонах – через негоду

"Укрзалізниця" уніфікувала прайс на ремонт приватних вантажних вагонів

Новий пакет санкцій ЄС проти РФ може бути прийнятий до 24 лютого - ЗМІ

Зеленський: Росія має розуміти: холод війну виграти не допоможе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА