Інтерфакс-Україна
16:45 01.03.2022

Освітній омбудсмен закликає керівників освітніх закладів не вимагати від педагогів примусово йти у відпустку

1 хв читати

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов закликає керівників освітніх закладів не вимагати від освітян примусово йти у відпустку.

"На жаль, кількість порушень прав в освіті з боку деяких керівників не зменшується навіть під час війни", - написав він у соціальній мережі Facebook.

За його словами, офіс омбудсмена отримує звернення про те, що деякі керівники вчиняють свавілля, зокрема, примусово відправляють людей у відпустки, а також вимагають щодня ходити до школи під час канікул, наражаючи на небезпеку, замість того, щоб організувати роботу в дистанційному форматі.

"Ми працюємо, надсилаємо листи з вимогами скасувати незаконні накази. Під час війни ми не маємо права забувати: Україна захищає своє право на свободу та дотримання прав кожного українця, зокрема прав дітей та педагогів", - написав Горбачов.

Джерело: https://www.facebook.com/100057310125311/posts/442783160975351/?d=n

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА