19:57 21.02.2022

Зеленський провів консультації з Макроном і Шольцом, а також скликав РНБО у зв'язку з останніми заявами на Раді безпеки РФ

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський повідомив про проведені з президентом Франції Еммануелем Макроном та канлцером ФРН Олафом Шольцом консультації, а також про скликання Ради національної безпеки і оборони.

"У зв'язку із заявами, які пролунали на засіданні Ради безпеки Російської Федерації, провів термінові консультації з Еммануелем Макроном та Олафом Шольцом і скликав РНБО", - написав Зеленський у Twitter-аккаунті у понеділок увечері.

Раніше в понеділок на розширеному засіданні Радбезу РФ Путін вислухав думки учасників щодо звернень керівників про "ДНР/ЛНР" щодо визнання незалежності "республік".

Учасники засідання, які виступили, фактично одностайно висловилися за визнання Росією т.зв. Л/ДНР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров: Ми завжди ведемо консультації з європейськими партнерами щодо “повітряного щита”, поки що немає деталей

СБУ затримала агентів російського ГРУ, які намагалися знеструмити північні регіони України

Втрати російської армії в живій силі з початку року склали близько 91 тис. осіб - Сирський

Наступна зустріч у форматі "Рамштайн" може відбутися в кінці березня - на початку квітня - Пісторіус

"Повернись живим" стягнув з недобросовісних постачальників 35,4 млн грн штрафів з 2023р.

Uklon слідом за Bolt запустив клас авто "Жіночий"

Прем’єр Бельгії: Боєздатні F-16, ймовірно, можуть бути поставлені в Україну вже наступного року

Шмигаль запропонував прем’єру Франції провести спільне засідання урядів у Києві та Парижі

Сибіга після удару РФ по готелю у Кривому Розі: Україні потрібні оборонні можливості

Очевидці атаки по Кривому Рогу: Це меседж, який Росія хоче надіслати світові

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА