Інтерфакс-Україна
19:08 16.02.2022

Блінкен заявив, що сподівається на відведення військ РФ від України, але поки що його не бачить

1 хв читати

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив у середу, що відведення військ РФ від кордону з Україною поки що не спостерігається, але він сподівається на такі дії Москви.

"Буде добре, якщо вони (Росія - ІФ) справді зроблять те, про що говорять, але наразі ми цього не спостерігаємо", - сказав він телеканалу MSNBC.

За його словами, США наразі бачать концентрацію військ РФ у регіоні, а також висування до кордону з Україною "вкрай важливих підрозділів".

"Щодо того, що Росія заявила і що потім зробила: ми не бачимо жодного відведення її сил", - наголосив він.

Напередодні президент США Джо Байден заявив, що США ще точно не знають, чи РФ розпочала відведення військ від України, і на думку Вашингтона, загроза вторгнення Росії в Україну зберігається.

Раніше в середу генсек ООН Єнс Столтенберг також заявив, що жодних свідчень деескалації з боку Росії не видно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уночі Росія атакувала Україну 113 дронами та трьома балістичними ракетами - Зеленський

Аварійні відключення діють у Києві та п'яти областях – "Укренерго", Міненерго

Енергокомітет Ради підтримав кандидатуру Шмигаля на посаду першого віцепрем’єра-міністра енергетики

"АТБ" збільшило поставки товарів в магазини мережі у столиці

Віткофф і Кушнер планують найближчим часом відвідати Москву для зустрічі з Путіним – ЗМІ

Тимошенко ініціювала регулярну співпрацю з нардепами за неправомірну винагороду – антикорупційні органи

Від сьогодні хвилина мовчання оголошується для усього Офісу президента - радниця керівника ОП

Мінсоцполітики з партнерами презентували План гуманітарних потреб та реагування на 2026р для України

Мовний омбудсмен закликає Раду якнайшвидше підтримати проєкт постанови про посилення ролі української мови в утвердженні Української держави

До 9 років позбавлення волі засуджено ексректора Донецького медуніверситету - ВАКС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА