11:52 01.02.2022

ДБР проводить обшуки у колишнього керівництва "Нафтогазу України" та "Укртрансгазу"

1 хв читати
ДБР проводить обшуки у колишнього керівництва "Нафтогазу України" та "Укртрансгазу"

Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить слідчі дії у колишнього керівництва НАК "Нафтогаз України", АТ "Укртрансгаз" та керівників приватних підприємств у рамках розслідування справи за фактом незаконного відчуження у 2020 році природного газу на 2,2 млрд грн.

"Слідчі ДБР здійснюють досудове розслідування щодо протиправного відчуження 305 мільйонів куб. м природного газу посадовими особами АТ "Укртрансгаз", НАК "Нафтогаз України" за участі з іншими особами", - йдеться у повідомленні Бюро, розміщеному у вівторок на сайті відомства.

За інформацією ДБР, слідство перевіряє інформацію про правомірність повернення "Нафтогазом України" боргу комерційним структурам, який виник понад двадцять років тому.

"Керівництво НАК "Нафтогаз України" за зверненням АТ "Укртрансгаз" погодило документи щодо укладення мирової угоди з комерційними структурами без належних повноважень і підстав. Керуючись рішенням керівництва державної компанії Господарський суд міста Києва затвердив мирову угоду, що дало змогу наприкінці 2020 року вивести з власності держави 305 мільйонів куб. м природного газу", - пояснюють у Бюро.

При цьому в ДБР наголошують, що за висновками експертів, сума підтверджених збитків від таких дій становить 2 млрд 182 млн грн.

Крім того, як інформують у Бюро, встановлено, що керівник "Нафтогазу України" підписав рішення акціонера АТ "Укртрансгаз" щодо мирових угод без узгодження із наглядовою радою "Нафтогазу України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА