Інтерфакс-Україна
15:59 23.01.2022

У Ватикані закликають християн молитися про мир в Україні

1 хв читати
У Ватикані закликають християн молитися про мир в Україні

Папа Римський Франциск у недільному привітанні Angelus у Ватикані висловив занепокоєнні у зв'язку зі зростаючою напруженістю навколо України і закликав християн помолитися про мир в цій країні, повідомляє портал Vatican news.

"Я із занепокоєнням стежу за дедалі більшою напруженістю, яка загрожує завдати нового удару по світу в Україні і поставити під удар безпеку в Європі... Я закликаю всіх людей доброї волі піднести молитви Всевишньому, щоб всі дії і політичні ініціативи служили людському братству, а не приватним інтересам сторін", - наводить портал його слова.

Він додав, що "ті, хто переслідує свої цілі на шкоду іншим, виявляють презирство до свого власного людського єства, оскільки всі ми були створені братами та сестрами".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"

Мирна угода готова на 90%, лишається 10%, і це значно більше ніж просто цифри – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА