19:00 17.01.2022

Блінкен і глава МЗС Польщі обговорили продовження діалогу з Москвою і стримування агресії РФ

1 хв читати
Блінкен і глава МЗС Польщі обговорили продовження діалогу з Москвою і стримування агресії РФ

Продовження співпраці Вашингтона і Варшави в дипломатичних контактах з РФ на тлі кризи навколо України стало в понеділок однією з тем телефонних переговорів держсекретаря США Ентоні Блінкена та глави МЗС Польщі Збігнєва Рау.

"Вони обговорювали співробітництво у веденні дипломатії стосовно Москви й водночас - кроки для стримування подальшої російської агресії", - йдеться в прес-релізі Держдепу.

Також Блінкен знову заявив про підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України у світлі безпричинного нарощування Росією військових сил біля її кордонів.

Згідно з повідомленням, Блінкен також віддав належне лідерській ролі Варшави на східному фланзі НАТО і головуванню Польщі цього року в ОБСЄ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили по Дергачах, 2 жінки поранені - Синєгубов

Зеленський і Санчес обговорили ситуацію на фронті, потреби ЗСУ та інвестиції у виробництво дронів

Макрон обговорив з Трампом питання розміщення іноземного контингенту, відзначив важливість американської підтримки

Макрон: мир в Україні не може бути припиненням вогню без гарантій безпеки

Київ вітає ухвалення резолюції ГА ООН "Просування всеохоплюючого, справедливого та сталого миру в Україні"

Раді знову пропонують прийняти заяву про підтримку демократії, яку можуть розглянути на засіданні у вівторок

Щоб отримати результати від нового процесу переговорів про мир, Україна повинна бути включена в цей процес - Ердоган

Зеленський подякував за ухвалений 16-й пакет санкцій проти РФ та обговорив розвиток ОПК з Фон дер Ляєн та Коштою

Сибіга: У санкційній політиці настав час переходити від заморожування до конфіскації

Зеленський на зустрічі з лідерами Північно-балтійської вісімки: обговорили ще більше масштабування безпекової співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА