Інтерфакс-Україна
20:23 10.01.2022

Боррель слідом за Блінкеном висловив побоювання, що сили РФ можуть затриматися в Казахстані

1 хв читати
Боррель слідом за Блінкеном висловив побоювання, що сили РФ можуть затриматися в Казахстані

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель висловив побоювання, що російські військові, спрямовані до Казахстану, можуть затриматись у цій країні.

"Досвід говорить про те, що коли росіяни приходять, їм складно піти", - заявив Боррель в інтерв'ю BBC Radio 4, відповідаючи на питання про події в Казахстані.

Раніше в січні держсекретар США Ентоні Блінкен висловлював схожу думку. Він заявив, що не розуміє, навіщо Казахстану була потрібна допомога ззовні для придушення протестів і зазначив, що "коли до вас додому приходить Росія, то потім часом буває складно домогтися її відходу".

5 січня президент Казахстану звернувся до керівників країн ОДКБ за допомогою у подоланні терористичної загрози. 6 січня стало відомо про рішення ради ОДКБ направити до Казахстану миротворчі сили.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні трохи теплішатиме, подекуди невеликий, часом помірний сніг

Нова модель оплати праці педпрацівників має запрацювати з 1 вересня 2026р. - Міносвіти

Зустріч української переговорної делегації з представниками США запланована на вечір у Давосі - джерело

Уряд напрацьовує рішення для допуску тварин у торгові мережі і заклади харчування

Віткофф заявляє, що на четвер заплановано його зустріч із Путіним

Президент підписав євроінтеграційний закон про здоров’я та благополуччя тварин, обіг ветпрепаратів

Метеорологиня Ганчук очолить команду 31-ї Української антарктичної експедиції

У разі реорганізації Інституту фізико-органічної хімії науковим співробітникам буде запропонована аналогічна посада в новій структурі - Міносвіти

Рютте та Навроцький: Головне питання для безпеки Європи - не Гренландія, а Україна

Підстав для введення надзвичайної ситуації в енергетиці в Харківській області наразі немає – Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА