19:28 09.01.2022

У Брюсселі противники антикоронавірусних обмежень знову провели акцію протесту

2 хв читати
У Брюсселі противники антикоронавірусних обмежень знову провели акцію протесту

У маніфестації в неділю в Брюсселі проти санітарних обмежувальних заходів взяли участь, за даними поліції, близько 5 тис. осіб, за даними організаторів - понад 20 тис., журналісти, що висвітлювали подію, нарахували до 10 тис.

"Попрата свобода", "Ні санітарним перепусткам", "Ні тоталітарним заходам", "Не торкайтеся моїх дітей", - такі гасла несли маніфестанти.

Це була четверта така акція під девізом "Разом за свободу!", учасники якої, зокрема, виступали проти обов'язкової вакцинації персоналу медичних установ та проти санітарних перепусток (Covid Safe Ticket).

Ініціатори маніфестації також заявляли, що заходи, які вживаються владою, поділяють суспільство на два класи, ставлячи під сумнів основоположні права громадян. Крім того, висловлювалася думка, що влада своїми діями провокує непропорційний страх перед загрозою епідемії, і необхідний науковий підхід, щоб краще збалансувати "антиковідні" заходи.

У комюніке, яке передувало заходу, його організатори наполягали на мирному характері маніфестації. Попередні демонстрації були відзначені запеклими зіткненнями з поліцейськими, в яких летіло каміння, пляшки та петарди, оскільки до колони протестувальників долучилися погромники.

Цього разу на завершення маршу поліція знову розпочала затримання, повідомив телеканал RTBF. Перед цим провокатори, які намагалися влаштувати заворушення, почали кидати в поліцейських різні предмети, підпалили новорічні ялинки, але їх дії були швидко припинені.

Коментуючи телеканалу VTM акцію протесту, прем'єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо сказав: "Це не заборонено". "Але є значна мовчазна більшість, яка робить те, що треба (вакцинується і дотримується обмежувальних заходів - ІФ)", - додав глава федерального уряду.

Він також застеріг протестувальників від протиправних дій, погрожував арештами збурювачам спокою.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Присутність РФ на другому Саміті свідчитиме про те, що вони вирішили закінчити війну, - Зеленський

Зеленський: Завдання України - посилювати ізоляцію Путіна

Зеленський: Переговори у Стамбулі 2022 року були безуспішними через ультиматуми російської сторони

На Саміті миру багато країн хотіли залучення представників РФ, але більшість не хоче їм навіть потиснути руку - Зеленський

Зеленський: Україна ніколи не говорила, що Китай наш ворог - Китай міг би нам допомогти

Кількість бойових зіткнень на фронті зросла до 70 - Генштаб ЗСУ

Зеленський: Щойно Бразилія і Китай приєднаються до тих принципів, які сьогодні нас усіх об'єднали, ми будемо раді чути їхні думки

Одним меседжем Путін помножив на нуль усе, що він до цього говорив про реальне бажання закінчити війну, - Зеленський

Президент Єврокомісії: коли РФ скаже, що готова до миру, спираючись на статут ООН, тоді настане час включити її в мирний процес

Ми передамо наступним поколінням ефективний механізм імплементації статуту ООН - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА