Інтерфакс-Україна
17:29 16.12.2021

Російські найманці чотири рази порушили режиму припинення вогню, поранений боєць ЗСУ

1 хв читати
Російські найманці чотири рази порушили режиму припинення вогню, поранений боєць ЗСУ

Російські найманці на Донбасі 4 рази порушили режим припинення вогню, внаслідок чого дістав поранення один український військовослужбовець, повідомили в прес-центрі штабу Операції Об'єднаних сил.

"З початку доби з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню, 1 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Неподалік Новолуганського окупанти вели вогонь зі стрілецької зброї. Поблизу Пісків ворог здійснив обстріл із мінометів калібру 82 мм і станкових протитанкових гранатометів", - йдеться в повідомленні в Facebook.

У напрямку Золотого-4 і Травневого противник відкривав вогонь із автоматичних станкових гранатометів.

"В результаті ворожих дій один військовослужбовець Об'єднаних сил дістав поранення. Воїн перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров'я - задовільний", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фіцо хоче запропонувати створити прямий канал зв'язку між Росією та Україною

Міністр оборони України перед засіданням "Рамштайну": Очікуємо на важливі анонси від партнерів

Засідання у форматі "Рамштайн" розпочалося у Брюсселі за участі Зеленського

Майже половина компаній ЄБА не планують залучати іноземних працівників - опитування

У Гуті Пеняцькій завершили пошукові роботи, знайдена братська могила – ЗМІ

Рютте: Одного дня Путіну доведеться вирішувати щодо мирних перегорів з Україною

Більш ніж 500 білоруських підприємств виконують оборонні закази або допомагають обходити санкції для виробництв Росії – BelPol

Бельгія готує новий пакет допомоги Україні та внесок у програму PURL – Зеленський

ДБР повідомило про підозру військовослужбовцю, який у полоні співпрацював з окупантами і катував земляків

Поранених у Дніпрі вже 11, 9 з них ушпиталені – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА