10:19 13.12.2021

Стефанчук: Ми не відмовимося від уже зроблених кроків у боротьбі з олігархами

1 хв читати
Стефанчук: Ми не відмовимося від уже зроблених кроків у боротьбі з олігархами

Українська влада не має наміру відмовлятися від уже виконаної роботи, спрямованої на боротьбу з олігархами, заявив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

"Головне - ми не відмовимося від тих кроків, які ми почали робити в боротьбі з олігархами. Для нас дуже важливо, щоб ту систему впливу на організацію державної влади, що існує в Україні з 1996 року, було змінено, а діяльність осіб, визнаних олігархами, та спілкування з ними ставали публічними", - сказав голова парламенту в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, починаючи з лютого 2022 року парламент "активно займеться напрацюванням антитрастового законодавства, а також питаннями про політичний лобізм, про особливості фінансування політичних партій, про монопольне становище, про медіа".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна ратифікувала Конвенцію про правопорушення, пов’язані з культурними цінностями

Міноборони затвердило нові стандарти пакування та маркування тилового майна для ЗСУ

"Укренерго" за підтримки Данії запустило застосунок про енергопостачання в кожному регіоні в реальному часі

Українці подали вже майже 14,4 млн заявок на "Зимову єПідтримку", сьогодні останній день – Шмигаль

Уряд донарахує субсидії людям, які їх не отримали через несвоєчасно подані дані - Шмигаль

Повідомлено про підозру двом інспекторам Сумської митниці: за їх сприяння підприємство ухилилось від платежу на 19,5 млн грн

Кабмін звільнив заступницю міністра юстиції Богатих і заступника міністра соцполітики Кошеленка

Кабель зв'язку між Швецією та Латвією відновив роботу

Молдова отримає від Німеччини EUR33 млн на субсидування енерготарифів для населення

Генштаб про ситуацію в районі н.п. Новеньке на Сумщині: Сили оборони вживають заходів, аби не допустити перерізання ворогом логістики

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА