Інтерфакс-Україна
10:56 12.12.2021

У Львівській області п'яний чоловік напав з ножем на поліцейських

1 хв читати
У Львівській області п'яний чоловік напав з ножем на поліцейських

У Червонограді (Львівська обл.) 35-річний місцевий житель, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, погрожував перехожим ножем і саперною лопаткою, а також чинив опір і напав на поліцейських, повідомило місцеве відділення Нацполіції на сторінці у Фейсбуці.

"Правоохоронці намагалися закликати чоловіка до порядку, однак той не реагував на законні вимоги правоохоронців, чинив опір і напав на поліцейських з ножем. Правоохоронці застосували щодо правопорушника спецзасоби і затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України", - зазначено в повідомленні.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - виправні роботи терміном до двох років або арешт терміном до шести місяців, або обмеження волі терміном до трьох років, або позбавлення волі на той самий термін.

Триває досудове розслідування.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок масованих ракетно-дронових атак у Київській області – Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА