Інтерфакс-Україна
07:33 12.12.2021

Спікер парламенту Естонії йде на самоізоляцію

1 хв читати
Спікер парламенту Естонії йде на самоізоляцію

Спікер парламенту Естонії Юрі Ратас (Juri Ratas) повідомив, що через позитивний тест на COVID-19 у родині йде на п'ять днів на самоізоляцію.

"У п'ятницю ввечері я дізнався, що у дитини у нашій сім'ї був позитивний тест на COVID-19", - розповів він у суботу газеті rus.postimees.ee.

Незважаючи на негативні результати експрес-тесту та ПЛР-тесту, спікер парламенту вирішив залишитись у самоізоляції мінімум на п'ять днів.

"Є рекомендація, що тісний контакт у сім'ї ще більше збільшує ризик зараження та передання вірусу", - зазначає він.

Ратас продовжуватиме працювати віддалено і братиме участь у всіх зустрічах, де це можливо.

Уряд рекомендував, щоб люди, які були вакциновані або перехворіли на COVID-19, залишалися на самоізоляції, якщо людина, яка живе з ними, заразилася коронавірусом.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сварка через російську музику закінчилась вбивством – двом братам повідомлено про підозру

Зеленський про обстріли: саме так Росія почала Страсну п'ятницю - знущаннями над людьми

Вчора у Парижі був день дипломатії, однак для Росії лише черговий день терору – Сибіга

СБУ затримала експосадовицю суду, яка допомагала окупантам наступати на Покровськ

Колапсу на АЗС з 1 травня через додавання в бензини 5% біоетанолу не буде – СЕО "ОККО"

Шмигаль з 21 квітня проведе переговори у Вашингтоні для підписання угоди з США про створення інвестфонду відбудови до 26 квітня – Меморандум

Офіс корпорації "АТБ" у Дніпрі пошкоджено ракетним обстрілом

Кількість поранених внаслідок обстрілу Харкова зросла до 74

Суд виніс вироки у справі ДП "Червоний землероб", всіх обвинувачених звільнено від покарання через закінчення строків давності

Троє мирних жителів загинули на Донеччині минулої доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА