14:47 10.12.2021

Корнієнко виступає за проведення гендерної експертизи законопроектів

1 хв читати
Корнієнко виступає за проведення гендерної експертизи законопроектів

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко висловлюється за проведення гендерної експертизи законопроектів, повідомляється на сайті українського парламенту.

"У багатьох парламентських комітетах розглядають питання, котрі так чи інакше зачіпають питання рівності, гендерного балансу. Але гендерна експертиза поки не розвинута настільки, наскільки мала б. Тому ми часто отримуємо незбалансовані законопроекти, які стосуються дуже багатьох питань, – починаючи з національної безпеки, правоохоронної діяльності, і закінчуючи соціальними питаннями, питаннями трудового кодексу", – сказав Корнієнко на відкритті тренінгу "Жіноче лідерство, реформа шкільного харчування та впровадження програми Біарріц" у Києві.

Він розповів, що з ініціативи депутатів-представниць жіночого лідерства буде внесено точкові зміни до тих чи інших законів, де не дотримано принципів рівності. За його словами, зокрема, наразі триває така робота над законопроектом про Збройні сили України, який надасть більше гарантій жінкам-захисницям.

"Але в той же час є багато інших законопроектів, де не завадила б гендерна експертиза. Будемо розвивати цей напрям разом із міжнародними партнерами, аби вже за рік у кожному комітеті був експерт, який допомагатиме робити законодавчі ініціативи більш збалансованими", – наголосив Корнієнко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА