14:17 07.12.2021

Мінреінтеграції визначило перелік товарів, обмежених чи заборонених до перевезення через адмінмежу із Кримом

2 хв читати
Мінреінтеграції визначило перелік товарів, обмежених чи заборонених до перевезення через адмінмежу із Кримом

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України визначило перелік товарів, обмежених чи заборонених до перевезення через адміністративну межу із Кримом.

"7 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 23 листопада 2021 року №258 "Про затвердження Переліку і обсягів (вартості/ваги/кількості) обмежених або заборонених до переміщення через адміністративну межу товарів, а також товарів, які можуть бути віднесені до особистих речей", - ідеться у повідомленні прес-служби міністерства.

Зазначається, що наказ має максимально спростити процес перетину адміністративної межі з тимчасово окупованими територіями Криму для цивільних осіб.

Окрім того, наказ визначає, що до переліку особистих речей, дозволених до переміщення через адмінмежу з Кримом, належать товари, що мають ознаки вжитку, а також інші товари, що не мають ознак вжитку і переміщуються як особисті речі у ручній поклажі та супроводжувальному багажі.

Серед іншого, наказ встановлює такі обмеження вартості/ваги/кількості під час переміщенні інших товарів, що не мають ознак споживання: з територій, контрольованих Україною, на тимчасово окуповану територію – без обмежень; із тимчасово окупованої території на контрольовані Україною території – сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10 тис. грн або сумарна вага яких не перевищує 75 кг на одну особу (за умови, що харчові продукти – не більше ніж 2 кг кожного найменування та непродовольчі товари – більше ніж 2 одиниці кожного найменування).

Наказ також нормує порядок перевезення готівки фізичними особами через адміністративну межу.

Так, фізична особа може переміщувати через адмінмежу готівку в сумі, що не перевищує 100 тис. грн, або еквівалентній сумі, зокрема в іноземній валюті за крос-курсом, визначеним Національним банком України на день перетину адмінмежі. Якщо ж сума перевищуватиме 100 тис. грн, особа має надати підтверджувальний документ щодо походження коштів.

З повним переліком товаром можна ознайомитись за посиланням: https://www.minre.gov.ua/sites/default/files/perelik_0.pdf

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА