Інтерфакс-Україна
18:58 06.12.2021

На Харківщині шахрайка під виглядом медсестри виманила у пенсіонерів понад 0,5 млн грн

1 хв читати
На Харківщині шахрайка під виглядом медсестри виманила у пенсіонерів понад 0,5 млн грн

Харківська поліція оголосила про підозру у шахрайстві 38-річній уродженці Чернігівської області, яка під виглядом медсестри виманювала гроші у пенсіонерів у Змієві Харківської області.

"Жертвами злочинних махінацій стали п’ять осіб похилого віку з міста Змієва", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Однією з жертв шахрайки стала 84-річна мешканка Змієва. 21 жовтня вона повідомила в поліцію, що напередодні їй зателефонував невідомий чоловік, який представився лікарем і сказав, що син жінки потрапив у ДТП, отримав травми та потребує негайного хірургічного втручання.

"Лікар" також попередив співрозмовницю, що до неї прийде медсестра, якій потрібно передати гроші на операцію синові. Пенсіонерка віддала їй 25,5 тис. грн та $900. Після передачі грошей жінка зрозуміла, що її обдурили. Вона зателефонувала синові й, переконавшись, що з ним усе добре, звернулася із заявою до поліції.

Під час проведення комплексу оперативно-розшукових заходів працівники відділу поліції №2 Чугуївського РУП встановили особу шахрайки та її причетність до вчинення ще чотирьох аналогічних злочинів на території Змієва (протягом жовтня вона заволоділа грошима двох жінок та двох чоловіків віком від 81 до 85 років). Загальна сума матеріальних збитків, завданих підозрюваною, сягнула 546 тис. грн.

Зміївський районний суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА