15:54 03.12.2021

НАЗК перевірило декларацію глави СБУ Баканова, необґрунтованих активів не виявило

1 хв читати
НАЗК перевірило декларацію глави СБУ Баканова, необґрунтованих активів не виявило

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) здійснило повну перевірку декларації глави Служби безпеки України Івана Баканова та не встановило необґрунтованих активів або ознак незаконного збагачення, повідомили у прес-службі СБУ.

"Національне агентство з питань запобігання корупції здійснило повну перевірку декларації глави СБУ Івана Баканова за 2020 рік. НАЗК встановило, що точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим із наявних джерел. Тобто ознак необґрунтованості активів не виявлено. Також за результатами перевірки не встановлено ознак незаконного збагачення", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі СБУ.

Водночас у довідці результатів перевірки звертають увагу на окремі незначні неточності у декларації.

Наприклад, наголошується, що декларант зазначив декілька банківських рахунків, де є незначні кошти на суму 27 грн 77 коп., а згідно із законом такого типу рахунків зазначати не потрібно.

"З приводу інформації, висвітленої в розслідуванні Pandora Papers, НАЗК зазначає: за відомостями від 5.05.2019 року, належні суб'єкту декларування акції компанії Davegra Limited було відчужено", - наголошують у СБУ.

Отже, як повідомляють у відомстві, загалом ознак правопорушень, передбачених ч.4 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю) та ст.366-2 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації), не виявлено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА