Інтерфакс-Україна
22:03 26.11.2021

США вивчають інформацію про новий "африканський" штам коронавірусу

1 хв читати
США вивчають інформацію про новий "африканський" штам коронавірусу

Провідний фахівець із інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі заявив у п'ятницю, що в країні терміново вивчають інформацію про новий штам коронавірусу COVID-19, повідомляє газета The Hill.

"Просто зараз ми збираємо інформацію разом із нашими південноафриканськими колегами, щоб добитися того, щоб безпосередньо вивчити його (штам - ІФ)", - сказав він.

Фаучі зазначив, що ця робота проводиться "терміновим чином".

"Після тестування ми достеменно знатимемо, чи може він обходити ті антитіла, які у нас формуються від вірусу, наприклад, під час вакцинації. Зараз у нас немає відповіді на це питання, проте ми точно це з'ясуємо", - додав фахівець.

За його словами, у п'ятницю експерти зі США та ПАР проведуть зустріч, під час якої обговорюватиметься молекулярний склад штаму.

"Коли у нас буде інформація, ми ухвалюватимемо рішення", - додав Фаучі.

Також він зазначив, що американська сторона поки не має даних про те, що штам вже міг почати поширюватися в США.

Штам коронавірусу B.1.1.529 був виявлений у Південній Африці, Ботсвані, Ізраїлі та у туриста, який прибув до Гонконгу з Південної Африки.

Новий варіант має велику кількість мутацій – 32. За словами вірусологів, велика кількість мутацій вірусу – "це серйозна проблема".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн згадала Україну в різдвяному привітанні

В Ізмаїльському районі відкрили нову ділянку дороги Т1607, що веде до "полуничної столиці" Одещини

Нацбанк випустив монету "Дух Різдва" із зображенням дідуха

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА