Інтерфакс-Україна
09:15 19.11.2021

Австралія закликала до глобальної боротьби з дезінформацією в інтернеті

1 хв читати
Австралія закликала до глобальної боротьби з дезінформацією в інтернеті

Глава МЗС Австралії Маріс Пейн закликала світову спільноту спільно боротися з поширенням дезінформації онлайн, повідомляють західні ЗМІ.

"Ми мали розпочати (боротьбу з дезінформацією онлайн - ІФ) ще вчора", - сказала Пейн, виступаючи в ході онлайн заходу в рамках щорічного саміту про кібертехнології "Сідней Діалог".

"Нам потрібно ясно дати зрозуміти, що верховенство закону, яке застосовується офлайн, має діяти і онлайн. Правила дорожнього руху - це те, що дозволяє учасникам дорожнього руху залишатися в безпеці, те саме має бути і з онлайн-користувачами", - додала вона.

За її словами, "здатність визначити різницю між свободою вираження та зловмисною дезінформацією дуже важлива".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА