Інтерфакс-Україна
14:22 17.11.2021

Україна може встановити мінімальну роздрібну ціну на пластикові пакети 2-3 грн

1 хв читати
Україна може встановити мінімальну роздрібну ціну на пластикові пакети 2-3 грн

Україна з 10 грудня може запровадити мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети (за один пакет із ПДВ): без ручок та бічних складок – 2 грн, без ручок та з бічними складками; з ручками та без бічних складок – 2,5 грн і з ручками та бічними складками – 3 грн.

Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів було внесено на його засідання у середу з ініціативи Мінекономіки, проте потім це міністерство попросило відкласти його розгляд до наступного засідання.

У документі уточнюється, що йдеться про пакети у формі рукава, з дном та відкритою горловиною зі стінками завтовшки понад 50 мікрометрів.

У пояснювальній записці зазначено, що мінімальна ціна розрахована з урахуванням витрат виробників, прибутку і торгової надбавки, і сьогодні ціни таких пакетів коливаються від 1 до 3,99 грн за штуку.

Як повідомлялося, у червні цього року Верховна Рада ухвалила закон про обмеження обігу пластикових пакетів на території України, яким надала уряду повноваження встановлювати мінімальні роздрібні ціни на них.

Згідно із законом, вимога про платність пакетів не поширюється на пластикові пакети, що розкладаються, і надтонкі, що призначаються для первинного пакування риби, м'яса, сипучих продуктів і льоду й використовувані до 1 січня 2023 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

DeepState: Сили оборони утримують позиції в більшій частині Гуляйполя, але подальша оборона міста стає вкрай складною через рельєф місцевості

Приїзд Трампа до Києва був би важливим сигналом для України й самого президента США - Мережко

Умєров за результатами роботи в США: Гарантії безпеки залишаються ключовою умовою для стійкого результату

Туск: Заява про участь США в гарантіях безпеки є успіхом, але до завершення переговорів ще далеко

Залужний продовжує відстоювати інтереси України на посаді посла у Великій Британії - радниця

PlayCity планує переглянути підхід до штрафів за порушення реклами на гральному ринку – керівник

Темпи просування окупантів на тижні суттєво уповільнились, переважно за рахунок сіверського напрямку – DeepState

Нацполіція повідомляє про викриття міжнародної мережі з легалізації коштів на понад EUR1,6 млн

Міненерго співпрацює з МВС над прогнозуванням наступних атак РФ на енергооб'єкти – Некрасов

Три пункти допомоги УЧХ працюють у Вишгороді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА