Інтерфакс-Україна
10:57 17.11.2021

На Херсонщині відбулися військові навчання морпіхів

1 хв читати
На Херсонщині відбулися військові навчання морпіхів

У Херсонській області, на одному з полігонів бойової підготовки, поблизу адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, відбулися батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою та залученням авіації, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України у середу.

Зазначається, що у навчаннях був задіяний батальйон морської піхоти, посилений танковою ротою та підрозділом вертольотів армійської авіації.

"За легендою навчань, передовий підрозділ за підтримки армійської авіації дав відсіч загону морської піхоти умовного противника, що намагався прорвати оборону. Крім того, морські піхотинці за підтримки танків і артилерії унеможливили просування основних сил противника вглиб оборони", - йдеться у повідомленні.

У ньому уточнюється, що успішно виконавши бойове завдання, військові здійснили рейдові дії, зайняли панівні висоти та відкинули сили умовного противника.

У відомстві додають, що під час тренувань особовий склад отримав практику ведення бою, а командири всіх ланок відпрацювали взаємодію в умовах, наближених до бойових.

"Військові, які брали участь у тренуванні, з поставленими завданнями впоралися, їхня ціль була досягнута", - резюмують у Міноборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Водопостачання почало повертатися в деякі лівобережні райони столиці

Нацполіція проводить слідчі дії у справі розкрадання держкоштів, один із обшуків - у приміщенні Дніпровської міськради

Внаслідок масованої атаки знеструмлені споживачі у Києві та шести областях

Калмикова: Керівники підпорядкованих Мінветеранів установ будуть регулярно інформувати щодо їх кадрових рішень

Політтехнолог Петров звільнився з НВМК за власним бажанням

Понад 10 тис. киян перебували на станціях метро вночі під час повітряної тривоги – КМДА

Двоє загиблих та п'ятеро поранених через ворожі обстріли на Донеччині минулої доби - ОВА

Сили оборони збили 27 російських ракет і 315 БПЛА

Кабмін призначив Малашкіна держсекретарем Міненерго, а Москаленко і Куцевола - заступниками міністра енергетики

Кабмін призначив Турчака держсекретарем Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА